Nike i Paris Saint-Germain stworzyli kolekcję puchowych kurtek

Nike i Paris Saint-Germain stworzyli kolekcję puchowych kurtek

Nike nie tylko dba o stylowy wygląd piłkarzy z Paris Saint-Germain na boisku, teraz także podczas tych chłodniejszych dni. A co najlepsze, każdy z nas może stać się posiadaczem takiej puchowej kurtki sygnowanej logo słynnej marki i francuskiego klubu piłkarskiego.

W połowie sierpnia br. drużyna piłkarska Paris Saint-Germain zaprezentowała swoje nowe stroje zaprojektowane przez markę Nike. Teraz, jako że lato oficjalnie dobiegło już końca, a chłodne dni są już za rogiem, klub piłkarski oraz brand sportowy zaprezentowali kolekcję puchowych kurtek.

Dostępne w kolorze czarnym i białym, puchówki z wyglądu przypominają nieco kultową wiatrówkę z kapturem marki Nike, lecz z dodatkową wyściółką, aby chronić przed mrozem.

Wykonane z wodoodpornego nylonu kurtki posiadają funkcjonalne elementy, takie jak np. podwójne zapięcie z przodu, panelowy kaptur i boczne kieszenie zapinane na zamek. Puchówki w obu opcjach kolorystycznych mają nadrukowane słynne motywy – marki Nike Swoosh i Wieżę Eiffla Paris Saint-Germain.

Kurtki puchowe kosztują 180 dolarów i dostępne są na stronie klubu sportowego.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Nike stworzył buty, które wyglądają jak żelazko
Streetwearowa marka BAPE stworzyła kolekcję dla francuskiego klubu piłkarskiego PSG

J.G., PSG

sznyt tygodnia

najnowsze