W.KRUK stworzył kolekcję zapachów inspirowanych diamentami

W.KRUK stworzył kolekcję zapachów inspirowanych diamentami

Marka W.KRUK zadebiutowała z autorską kolekcją luksusowych zapachów, inspirowanych diamentami. W ofercie brandu znajdą się cztery wersje zapachowe – W.KRUK ROSE, W.KRUK BLUE, W.KRUK PURE i W.KRUK BLACK.

Nowe wody perfumowane marki W.KRUK to połączenie nowatorskich i klasycznych kompozycji zapachowych stworzonych na bazie składników haute parfumerie. Każdy z zapachów odzwierciedla różne oblicza diamentów, począwszy od ich szlachetności i elegancji, przez przejrzystość i nowoczesność, aż po zmysłowość i eteryczność. Ponadto, każdy flakonik ozdobiony jest jubilerską tabliczką z mosiądzu, a kolory opakowań odpowiadają barwom najbardziej pożądanych kamieni jubilerskich.

– W kampanii pokazujemy niezwykłą moc diamentów, które są najbardziej pożądanymi i najrzadszymi kamieniami świata. Ich zapach otula i sprawia, że zmysłowo unosimy się nad ziemią – komentuje Daria Szajnar, dyrektor marketingu W.KRUK.

Za spot telewizyjny, odpowiadają Agata Rychlik (reżyseria) i Kuba Kossak (DoP). Natomiast autorem zdjęć jest Piotr Stokłosa, znany z wielu realizacji dla marek luksusowych z kategorii fashion i beauty.

Zapachy będą dostępne w salonach firmowych W.KRUK, na wkruk.pl oraz od października w sieci perfumerii Sephora i na sephora.pl.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Oto najdroższe perfumy na świecie. Butelka jest wykonana z 18-karatowego złota i diamentów
Tiffany & Co. sprzedaje perfumy z… automatu

J.G., MAT .PRASOWE