Nowa kolekcja biżuterii marki Swarovski, która celebruje magię światła i przyrody

Nowa kolekcja biżuterii marki Swarovski, która celebruje magię światła i przyrody

W sezonie jesień/zima 2019 Swarovski eksponuje magię światła w całej okazałości. Nowa kolekcja biżuterii, zegarków i akcesoriów wnosi powiew niezwykłości każdego dnia, oświetlając wewnętrzne piękno i pewność siebie swoich właścicielek. Magia marki kryje się w tańczących w kryształach refleksach świetlnych urzekających ludzi na całym świecie.

Dyrektor kreatywna firmy Swarovski Nathalie Colin wplata do najnowszej kolekcji elementy tarota i astrologii: „W krysztale najważniejsze jest światło. To ono ożywia kryształ – tak samo jak ludzi! W obliczu wyzwań, przed którymi stoi dzisiaj świat, chcemy głosić pozytywne przesłanie, by na nowo nawiązać więź z samym sobą, innymi ludźmi i przyrodą. Kolekcja Magic Light czerpie inspirację z dziewiczych krajobrazów Islandii oraz gwieździstego nieba Arktyki, rozświetlonego przez zorzę polarną − to klejnoty, które będą twoim światłem przewodnim na drodze ku jasnej i świetlanej przyszłości”.

Kolekcja stanowi ucieleśnienie kreatywności i kunsztu firmy Swarovski, które pomagają kobietom na całym świecie wyrażać swoją tożsamość oraz wyglądać i czuć się olśniewająco. Gwiezdne kształty, okraszone skrzącymi się symbolami tarota, znakami, wróżbami i motywami astrologicznymi, dodadzą blasku każdej kobiecie, niezależnie od jej ulubionego stylu. Wyrafinowane, długie i warstwowe naszyjniki, okazałe pierścionki, delikatne wzory i ozdobne kolczyki w różnych fasonach zachęcają kobiety do eksperymentowania oraz wyrażania swojej osobowości przy każdej okazji. Nasycone odcienie granatu i fioletu z migoczącymi efektami dodadzą głębi jesieni i zimie, a to, co monochromatyczne, nabierze nowoczesnego charakteru.

Jesienią w centrum uwagi znajdzie się nowa linia biżuterii Tarot Magic razem z modną kolekcją Swarovski Symbolic oraz Swarovski Remix Collection. Marka w odważny i nowatorski sposób interpretuje symbole z kart tarota. Jaskółki, piki, złe oko i gesty dłoni zostały wpisane w uniwersalne kształty oraz ozdobione kryształami Swarovskiego i ukrytymi detalami, ukazującymi się naszym oczom dopiero po bliższym przyjrzeniu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Kolekcja zimowa natomiast obfituje w wiele niezwykłych symboli, które wnoszą odrobinę pozytywnych emocji w czasach ciągłego pośpiechu. Mistyczne motywy księżyca i gwiazd zdobią linie Swarovski Symbolic oraz Swarovski Remix Collection, prezentujące się olśniewająco w połączeniu z efektowną serią MoonSun oraz zegarkiem Octea Lux Moonphase.

 

źródło: materiały prasowe