Gracz Fortnite ,,Ninja” stworzy własną kolekcję z marką adidas

Gracz Fortnite ,,Ninja” stworzy własną kolekcję z marką adidas

Streamer Tyler Blevins, znany też jako „Ninja”, jest jednym z najpopularniejszych graczy Fortnite. Znany esportowiec nawiązał właśnie współpracę z marką adidasa, w ramach której stworzy własną kolekcję odzieży.

To, że branża esportowa każdego dnia rośnie w siłę, nie jest żadną tajemnicą. Stale rosnąca popularność tego rynku powoduje, że gracze, czy raczej streamerzy, coraz częściej podpisują intratne kontrakty ze znanymi markami.

Teraz na taką współpracę zdecydowała się marka adidas, która połączyła siły z popularnym esportowcem Tylerem „Ninja” Blevinsem. Na razie dokładne szczegóły nie są znane, lecz z pewnością chodzi o wprowadzenie na rynek nowej kolekcji ubrań i obuwia sygnowanej nazwiskiem streamera. Co ciekawe, mogą być to produkty zarówno rzeczywiste, jak i wirtualne – w końcu takie też ostatnio robią furorę.

To jednak nie pierwsza taka współpraca Tylera Blevinsa ze znaną marką. Wcześniej streamer m.in. brał udział w kampanii reklamowej #TeamGalaxy Samsunga, ma także podpisane kontrakty z firmami EA oraz Red Bull.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Fortnite x Air Jordan – bohaterowie gry komputerowej w kultowych butach sportowych

J.G.

sznyt tygodnia

najnowsze