Czy tak będzie wyglądało nowe Playstation 5?

Czy tak będzie wyglądało nowe Playstation 5?

Portal LetsGoDigital postanowił przerobić szkice patentowe marki Sony, które niedawno wyciekły do sieci, na grafiki 3D. W efekcie powstała wizualizacja niewielkich rozmiarów urządzenia, które prawdopodobnie jest nowym Playstation 5.

O wspomnianych szkicach patentowych głośno zrobiło się w internecie kilka dni temu, kiedy to portal LetsGoDigital opublikował je u siebie na stronie. Wówczas wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy przypadkiem nie są to szkice najnowszego Playstation 5.

Portal LetsGoDigital postanowił więc przekształcić owe szkice na grafiki 3D, aby lepiej zaprezentować, jak nowe Playstation 5 mogłoby wyglądać.

Na pierwszy rzut oka, konsola wygląda co najmniej niekonwencjonalnie, więc ewidentnie Sony postawiło na oryginalny design. Pośrodku urządzenia znajduje się wycięcie w kształcie litery V, co może być odniesieniem do kolejnej, piątej już edycji konsoli.

Sony do tej pory nie odniosło się do owych grafik, więc na razie nie wiadomo, czy tak faktycznie będzie wyglądało nowe Playstation 5.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Sony podchwyciło trend na gry retro. Oto PlayStation Classic, czyli mini wersja oryginalnej konsoli
Ten złoty pad do PlayStation 4 kosztuje 14 tysięcy dolarów

J.G., LETSGODIGITAL