,,Matrix” powraca – w rolach głównych ponownie Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss

,,Matrix” powraca – w rolach głównych ponownie Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss

Media obiegła właśnie informacja o planowanym rozpoczęciu prac nad czwartą częścią kultowego filmu „Matrix”. Póki co wiadomo, że w roli Neo ponownie zobaczymy Keanu Reevesa, natomiast Trinity zagra Carrie-Anne Moss.

„Matrix” to film, który nosi już miano kultowego. Wybrane sceny z produkcji już na dobre zapisały się w historii kinematografii, nie mówiąc już o tym, że nie ma chyba na świecie osoby, która nie oglądała lub chociaż nie spotkała się z jakąś wzmianką na temat tego amerykańskiego filmu science-fiction.

W tym roku kultowa seria obchodzi swoje 20-lecie. Media właśnie obiegła wiadomość, że już na początku 2020 roku ruszą zdjęcia do kolejnej, czyli czwartej części produkcji.

Na tę chwilę wiadomo, że na ekranie ponownie zobaczymy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss, czyli odtwórców głównych ról. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna będzie Lana Wachowska, lecz tym razem bez swojej siostry, z którą wspólnie nakręciły trzy poprzednie filmy.

Pojawiły się też spekulacje, co do aktora, który wcieli się w rolę Morfeusza – podobno studio Warner Bros. chce zaangażować kogoś młodszego niż Laurence Fishburne.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Keanu Reeves zaprezentował swoją niezwykłą kolekcję motocykli

J.G., FACEBOOK THE MATRIX