Już jest pierwszy oficjalny trailer nowej wersji ,,Mulan”

Już jest pierwszy oficjalny trailer nowej wersji ,,Mulan”

W sieci właśnie pojawił się pierwszy oficjalny trailer disneyowskiego filmu „Mulan”, w którym grają prawdziwi aktorzy. Premiera produkcji zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku.

Disney ostatnio poważnie zabrał się za tworzenie remake’ów swoich najpopularniejszych bajek, przez co wprowadza wiele osób, które się na nich wychowały, w nostalgiczny nastrój. Nie jest to jednak nic złego, bowiem większość disneyowskich produkcji z lat 90. uznawanych jest już za kultowe – teraz natomiast amerykańska firma odtwarza swoje słynne filmy, lecz tym razem z prawdziwymi aktorami.

Niedawno do sieci trafił najnowszy i zarazem pierwszy oficjalny zwiastun „Mulan” – filmu opowiadającego o Chince Hua Mulan, która po ataku najeźdźców na jej kraj przebiera się za mężczyznę i dołącza do armii w miejsce swojego schorowanego ojca.

Główną rolę w filmie zagrała Yifey Liu, znana z takich filmów jak np. „Zakazane królestwo” czy „Podstępna gra”. Scenariusz produkcji będzie się natomiast opierał na chińskiej legendzie „Ballady o Mulan” z czasów Dynastii Song.

Premiera filmu zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
„Aniołki Charliego” wracają – pojawił się pierwszy oficjalny trailer filmu

J.G.