Endless Highways: luksusowa przyczepa kempingowa o aerodynamicznym kształcie

Endless Highways: luksusowa przyczepa kempingowa o aerodynamicznym kształcie

Początki tej niezwykłej przyczepy kempingowej sięgają 1934 roku, kiedy to twórca statków kosmicznych Hawley Bowlus zaprojektował nietypowy pojazd o aerodynamicznym kształcie, zwany też aluminiową tubą. Dziś jego dziedzictwo jest kontynuowane w spektakularny sposób przez markę Bowlus Road Chief, a jej najnowszym produktem jest luksusowa przyczepa kempingowa o nazwie „Endless Highways”.

Owa przyczepa kempingowa świetne sprawdzi się podczas długich podróży, bowiem posiada wiele udogodnień, które sprawią, że przejażdżka nawet po tych najbardziej nierównych drogach będzie jak najbardziej komfortowa.

Kamper „Endless Highways” posiada również szereg udogodnień technologicznych, takich jak np. własny mobilny system WiFi czy porty USB w całym wnętrzu. Do tego do dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia i łazienka oraz przestronna główna kabina z łóżkiem typu king-size. To wszystko już od 185 tys. dolarów.

„Endless Highways” sprawia, że dalekie podróże kamperami nabierają zupełnie nowego znaczenia. W końcu, kto powiedział, że taki sposób podróżowania nie może być luksusowy? ;)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Nowa Klasa X od Mercedesa jako camper? To propozycja dla fanów luksusowej turystki
Luksusowa kabina campingowa inspirowana MINI Countryman

J.G., BOWLUS ROAD CHIEF