Mamy zwiastun nowej polskiej gry komputerowej Cyberpunk 2077 z Keanu Reevesem

Mamy zwiastun nowej polskiej gry komputerowej Cyberpunk 2077 z Keanu Reevesem

Podczas tegorocznej konferencji E3 w Los Angeles poświęconej elektronicznej rozrywce, firma CD Projekt zaprezentowała zwiastun swojej nowej gry – Cyberpunk 2077. Premiera zaplanowana jest na 2020 rok, natomiast jedną z najważniejszych postaci w produkcji odegra znany aktor Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji wśród gier komputerowych. Podczas tegorocznych targów E3 polska firma CD Projekt, która na swoim koncie ma głośnego „Wiedźmina”, uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła planowaną datę premiery – 16 kwietnia 2020 roku.

Co więcej, podczas wydarzenia zaprezentowany został również trailer gry, w którym ujawniono, że jedną z najważniejszych postaci gra… aktor Keanu Reeves. Tę informację udało się utrzymać w tajemnicy aż do samych targów E3.

Już na tym etapie gra budzi ogromne emocje wśród graczy (i nie tylko) na całym świecie. Po ujawnieniu trailera oraz informacji o tym, że Keanu Reeves pojawi się w produkcji, akcje CD Projektu poszybowały w górę – to sprawiło, że firma osiągnęła najwyższą w swojej historii kapitalizację.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Keanu Reeves zaprezentował swoją niezwykłą kolekcję motocykli

sznyt tygodnia

najnowsze