Urban Outfitters będzie wypożyczać ubrania

Urban Outfitters będzie wypożyczać ubrania

Znana marka odzieżowa Urban Outfitters wprowadza nową platformę Nuuly, na której za wykupienie miesięcznej subskrypcji w wysokości 88 dolarów będzie można wypożyczać ubrania.

Nadmierny konsumpcjonizm to jeden z większych problemów naszego społeczeństwa. Sezonowe kupowanie odzieży powoduje, że co roku niszczonych jest tysiące, jeśli nie miliony, ubrań – a to ma bardzo negatywne skutki dla naszego środowiska.

W związku z tym wiele marek coraz częściej propaguje ideę wypożyczania ubrań, bo dzięki temu, nawet jeśli dana rzecz nam się w pewnym momencie znudzi, dalej zostanie ona w obiegu.

Na taki pomysł wpadła marka odzieżowa Urban Outfitters – już latem tego roku wystartuje nowa platforma brandu do wypożyczania ubrań. Za wykupienie miesięcznej subskrypcji w wysokości 88 dolarów będzie można wypożyczyć 6 wybranych rzeczy.

Do wyboru będą ubrania i dodatki siostrzanych marek Urban Outfitters – Free People i Anthropologie, a także innych brandów, których produkty dostępne są w sklepach koncernu odzieżowego – np. Reebok, Levi’s oraz Wrangler.

Już teraz na tej stronie można zapisywać się na listę oczekujących, by jak najszybciej dowiedzieć się o możliwości skorzystania z wypożyczalni Nuuly.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Nie kupuj, leasinguj – marka MUD Jeans wprowadziła nowy model handlu ubraniami
Patagonia sprzedaje używane ubrania i sprzęt

J.G., NUULY

sznyt tygodnia

najnowsze