How Much Is Your Outfit? Drake chwali się stylówką za 1 mln dolarów

How Much Is Your Outfit? Drake chwali się stylówką za 1 mln dolarów

Szyty na miarę garnitur Brioni, golf, spodnie i obuwie ze skóry krokodyla od Toma Forda oraz kilka sztuk drogiej biżuterii – tak nosi się kanadyjski raper Drake, a swoją stylówkę zaprezentował w odcinku słynnej serii „How Much Is Your Outfit?”.

Twórcy kanału „The Unknown Vlogs” pytają się napotkanych na ulicy ludzi bądź znanych, streetwearowych osobistości o koszt ubrań, które mają na sobie. Rezultaty natomiast przedstawiają w serii „How Much Is Your Outfit”, która teraz bije już rekordy popularności. Tym razem bohaterem najnowszego odcinka jest kanadyjski raper Drake oraz wybrani pracownicy jego własnej wytwórni płytowej OVO.

Twórcy kanału zdołali złapać Drake’a podczas jego najnowszej trasy koncertowej „Assassination Tour” i tuż przed koncertem w londyńskiej O2 Arenie. Jak się okazało, w tym konkretnym momencie popularny raper miał na sobie ubrania i biżuterię o wartości… 1 mln dolarów! Lecz chyba nie ma w tym nic dziwnego skoro od stóp do głów ubrany był w projekty luksusowych domów mody.

Natomiast zaskakiwać może fakt, że jego „team” również ubrany był w same markowe ubrania. Pracownicy wytwórni płytowej OVO mieli na sobie ubrania z etykietą brandów Saint Laurent, Gucci czy Nike, zaś na ich rękach błyszczały kultowe zegarki marki Rolex.

No cóż, trzeba przyznać, że Drake wraz z całą swoją ekipą wyglądają niezwykle stylowo, prawda?

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

“Tymczasowe mieszkanie” Drake’a wygląda jak dom waszych marzeń

De La Garza: W Polsce wciąż dużą wagę przykłada się do rzemiosła. Z dumą mówię, że moje garnitury szyte są tutaj

J.G.