Stylowy i nowoczesny Hoover Reactiv RC60PET

Stylowy i nowoczesny Hoover Reactiv RC60PET

W języku angielskim słowo “hoover” jest synonimem odkurzacza. Ta amerykańska marka nie tylko pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży przenośne elektryczne odkurzacze, ale na długo zdominowała ten rynek.

Odkurzacze są bardzo ciekawymi sprzętami. Producenci prześcigają się we wprowadzaniu coraz to nowszych technologii i usprawnień, które mają ułatwić codzienne sprzątanie naszych domów i mieszkań.

Już od samego początku, firma Hoover pierwszy model odkurzacza nazwany po prostu “0” (zero) wprowadziła na rynek w 1908 roku, odkurzacze zaskakiwały odważnym, futurystycznym designem.

W nasze ręce wpadł nowy odkurzacz bezworkowy Hoover Reactiv RC60PET. Jak mówi producent, to urządzenie stworzone z myślą o osobach poszukujących bezobsługowego sprzętu na długie lata, docenią go również alergicy, osoby posiadające zwierzęta i wszyscy ci, którzy poszukują wydajnego, funkcjonalnego, a zarazem atrakcyjnego cenowo odkurzacza.

Hoover Reactiv RC60PET

Odkurzacze bezworkowe stają się coraz popularniejsze w polskich domach. Ich zaletami są niskie koszty eksploatacji związane z brakiem konieczności wymiany worków i wysoka skuteczność. Sprawia to, że urządzenia te przekonują do siebie coraz więcej osób.

Technologia pojedynczego cyklonu, jaką zastosowano w modelu Hoover Reactiv RC60PET polega na tym, że kurz i inne zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika z bardzo dużą mocą dzięki sile odśrodkowej, a dzięki zastosowanemu filtrowi, wydobywające się z odkurzacza powietrze jest czyste i wolne od zarazków i alergenów. Co ciekawe, takie rozwiązania nie sprawia, że odkurzacz jest głośny. Wręcz przeciwnie. Testowany przez nas model był zaskakująco cichy. Technologia Intense Power Silent System gwarantuje głośność pracy na poziomie nie przekraczającym 64 dB.

Warto docenić również łatwo zmywalny filtra EPA i bardzo pojemny 2-litrowy pojemnik na zabrudzenia. Model Hoover Reactiv RC60PET reklamowany jest jako doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy zwierząt (w zestawie producent dołącza praktyczną szczotkę do skutecznego usuwania sierści z różnych powierzchni), a także jako idealny odkurzacz dla alergików. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby opróżnić pojemnik bez najmniejszego kontaktu z kurzem. Jest to bardzo sprytne i wygodne rozwiązanie.

Hoover Reactiv RC60PET jest bardzo przemyślanym sprzętem, który w pełni spełnia składane obietnice. Jeśli szukacie właśnie odkurzacza, ten model będzie rozsądnym wyborem. Do tego wygląda bardzo ciekawie, a jego cena nie zrujnuje domowego budżetu, zwłaszcza, że opisane powyżej rozwiązania, i klasa efektywności A++, to gwarancja niskich kosztów eksploatacji. Jest ekonomicznie i ekologicznie!