Nie kupuj, ale korzystaj. Škoda udostępnia swoje najlepsze modele w wygodnym leasingu online

Nie kupuj, ale korzystaj. Škoda udostępnia swoje najlepsze modele w wygodnym leasingu online

Na przestrzeni kilku ostatnich lat podejście konsumentów do materialnej własności znacząco się zmieniło. Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, że w życiu nie chodzi o to aby mieć, ale o to żeby być i w pełni korzystać z tego, czym się otaczamy. Chcemy, aby nasze życie było wygodne i żeby naszej uwagi nie rozpraszały każdego dnia zbędne formalności, dlatego szukamy rozwiązań kompleksowych,  szybkich i najlepiej dostępnych w internecie. Usługą umożliwiającą takie zdecydowanie mniej zobowiązujące korzystanie z produktów jest leasing - forma finansowania, w której, w przeciwieństwie do kredytu, leasingobiorca użytkuje daną rzecz, ale nie posiada jej w rozumieniu prawnym.

Ta opcja od lat szczególnie dobrze sprawdza się na rynku motoryzacyjnym, gdzie kierowcy nie muszą zgadzać się na wieloletni "związek" ze swoim autem i są zwolnieni z wielu formalności (m.in. rejestracja pojazdu) wynikających z posiadania samochodu.

Aby jeszcze bardziej ułatwić proces nabywania samochodów drogą leasingu, Škoda stworzyła ofertę Leasing Niskich Rat, która dotyczy nie tylko firm (najczęściej kojarzonych z leasingiem), ale także klientów indywidualnych. Oferta obowiązuje wyłącznie klientów marki Škoda, którzy zamówią samochód i finansowanie przez Internet. Wygoda, szybkość i oszczędność czasu - cały proces począwszy od wybrania modelu samochodu, a kończąc na uzyskaniu zgody na leasing odbywa się online. Pierwsza wizyta w salonie Škody może nastąpić dopiero przy odbiorze samochodu.

Leasing internetowy oferowany przez Škodę zapewnia wiele korzyści - przede wszystkim elastyczność zakończenia kontraktu i możliwość zwrotu auta po okresie ustalonym w umowie (24, 36 lub 48 miesięcy), po którym możemy wymienić auto na nowy model i nawet nie zdążymy się żadnym z nich znudzić. Korzystający z tej usługi nie mają także kłopotów z odsprzedażą, gdyż gwarantowana wartość odkupu samochodu, określona w momencie podpisania umowy leasingowej.

Co jeszcze gwarantuje nowa przełomowa usługa Škody? Chociażby kompleksowy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, Assistance w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo klienci mają zapewnioną wyjątkowo niską miesięczną ratę, a także brak konieczności angażowania środków własnych, bo opłata wstępna może wynosić nawet 0%.

Jakie samochody są dostępne w usłudze Leasing Niskich Rat? Wszystkie najnowsze wersje Škody - włączając w to najbardziej pożądane modele w najlepszych wersjach wyposażeniowych.

Škoda OCTAVIA COMBI

Wersja Style, benzyna 2.0 TSI 190 KM. Lakier - srebrny brilliant metalizowany

Auto, które powinno usatysfakcjonować przede wszystkich klientów indywidualnych, którzy szukają rodzinnego rozwiązania dostępnego w opcji leasingu - łączy praktyczność z najwyższej górnej półki z dynamizmem i elegancją. Kierowcy docenią w tym modelu także małe udogodnienia, które składają się na komfort użytkowania - m.in. dużą liczbę podręcznych schowków, które są podzielone na te przeznaczone na odpadki, czy kamizelki odblaskowe.

Škoda KAROQ

Wersja Style. Diesel 2.0 TDI 150 KM. Lakier - Srebrny Brilliant Metalizowany

Kompaktowy SUV jest jednym z najczęściej wybieranych samochodów zarówno przez klientów prywatnych, jak i firmy. Dlaczego? Ponieważ duże nadwozie zapewnia miejsce dla komfortowej kabiny, ze szczególnym uwzględnieniem przestronności miejsc siedzących w drugim rzędzie. Dodatkowo pojemny bagażnik (1810 lirów) przy wyposażeniu tylnej kanapy w system Varioflex radykalnie zwiększa funkcjonalność i możliwość aranżacji przestrzeni bagażowej. Jeśli dodamy do tego wysoką dynamikę gwarantowaną przez duży moment obrotowy 250 Nm i niskie koszty eksploatacji oraz przyjazność środowisku, otrzymujemy auto niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie ekonomiczne.

Škoda SUPERB

Wersja Laurin&Klement, diesel 2.0 TDI 150 KM. Lakier - Czerń Magic Perłowy

Prestiżowa linia z wyposażeniem Laurin & Klement jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko wygodnymi fotelami i ładną tapicerką. Auta w tej wersji mają szereg funkcjonalnych rozwiązań, które dopełniają design, a także ułatwiają życie kierowcy i pasażerów. Dodatkowo piękny lakier, chromowane dodatki i stylizowane napisy. Ta linia pozwala także na swego rodzaju podróż przez historię motoryzacji, bowiem Václav Klement i Václav Laurin swój pierwszy pojazd pokazali światu już w 1899 roku od początku tworząc samochody drogie i ekskluzywne. W hołdzie tradycji Škoda znów umieszcza napis Laurin & Klement na swoich najbardziej luksusowych i najbezpieczniejszych autach - m.in. w tej klasycznej czarnej limuzynie Superb.

Na szczęście historia nie kłóci się tu z nowoczesnością  - w tej wersji umieszczono chociażby funkcję KESSY, czyli bezkluczykowy system obsługi samochodu z alarmem, czy TRAVEL ASSIST - funkcja rozpoznawania znaków drogowych.

Škoda KODIAQ

Wersja Ambition, diesel 2.0 TDI 190 KM. Lakier - czerwień Velvet Metalizowany

Luksusowy 4,7-metrowy SUV z opcją siedmiu miejsc i bagażnikiem 720-litrowym bagażnikiem to dobre rozwiązanie zarówno dla dużej rodziny, jak i dla firmy, w której dalekie wyjazdy służbowe są podstawą funkcjonowania. Decydując się na ten model warto zwrócić uwagę na dodatkowy pakiet Amazing, na który składają się takie funkcje jak LIGHT AND RAIN ASSIST z czujnikiem deszczu (COMING HOME, LEAVING HOME, TUNNEL LIGHT, DAY LIGHT), AUTO LIGHT ASSIST - funkcja automatycznego włączania i wyłączania świateł drogowych. Na komfort użytkowania wpływają także reflektory główne w technologii Full LED z funkcją adaptacji świateł AFS wraz ze zintegrowanymi spryskiwaczami, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne z czujnikiem wilgotności i podgrzewane fotele.

Więcej o usłudze Leasing Niskich Rat, a także o dostępnych w niej modelach samochodów, można dowiedzieć się ze sklepu internetowego producenta, gdzie szybko i bezpiecznie można wybrać auto spełniające wszystkie wymagania.

źródło: materiały prasowe, tekst: A.R