Travis Scott x Air Jordan 33 Army Olive na pierwszych zdjęciach

Travis Scott x Air Jordan 33 Army Olive na pierwszych zdjęciach

Nazwisko Travisa Scotta od dłuższego czasu nie schodzi z ust fanów hip-hopu. Najpierw raper trzymał wszystkich w niepewności przekładając premierę swojej płyty "Astroworld" w nieskończoność. Gdy album ujrzał w końcu światło dzienne, natychmiast zadebiutował na pierwszym miejscu na liście Billboard 200. Utwór "SICKO MODE" nagrany wspólnie z Drake'iem to jeden z największych przebojów tego roku, a nominacja do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album rap zdaje się tylko potwierdzać, że Travis jest na fali wznoszącej i nie zamierza zwalniać tempa. Na dobry początek nowego roku raper zdecydował się na ponowną współpracę z Jordan Brand.

Po sukcesie modelu Air Jordan 4 Cactus Jack x Travis Scott, który swoją premierę miał w czerwcu ubiegłego roku, Jordan Brand raz jeszcze poprosiło rapera o zaprojektowanie kicksów sygnowanych jego nazwiskiem. Model Air Jordan Army Olive jest już na radarze wszystkich sneakerheadów. Kolorystyka butów inspirowana jest militarnymi barwami i naturalnymi odcieniami ziemi. Połączono tu kolory o nazwach Army Olive, Ale Brown, Sail i Black.

Cholewka wykonana jest z tkaniny, zamszu, skóry i materiałów syntetycznych. Logo "Cactus Jack" umieszczono na lewym języku i wewnętrznej wkładce. Na prawym języku widnieje charakterystyczny Jumpan, czyli symbol Jordan Brand. Całkowicie nowatorski system wiązania FastFit został szczegółowo opisany na zawieszkach umieszczonych na wewnętrznej stronie cholewy.

Według doniesień, ten model ma zadebiutować w sprzedaży w Walentynki, 14 lutego w salonach Nike i sklepie online i ma kosztować około 200 dolarów.

źródło: Highsnobiety/ autor: A.K