Ben Baller zaprojektował pierścień z diamentów i rubinów dla Elona Muska

Ben Baller zaprojektował pierścień z diamentów i rubinów dla Elona Muska

Uwielbiany przez gwiazdy i celebrytów, projektant biżuterii Ben Baller postanowił uhonorować jednego ze swoich największych bohaterów - Elona Muska. Baller pokazał na swoim Instagramie imponujących rozmiarów pierścień, wysadzany rubinami i diamentami. Na obrączce z kamieni widnieje także symbol i logo Tesli. 

Baller nie ograniczył się tylko do pokazania swojego dzieła w social mediach. Zdjęciom towarzyszy długi opis, w którym projektant wyraża podziw dla właściciela Tesli i Space X, nazywając go inspiracją, jeśli chodzi o przesuwanie granic. "Podziwiam Cię za stworzenie Amerykanom prawie 50 000 miejsc pracy i ponowne umieszczenie USA na mapie przemysłu samochodowego. Ostatnią amerykańską firmą samochodową, która odniosła sukces przed Teslą był Chrysler i było to 90 lat temu. Mogłeś łatwo odejść na emeryturę po sprzedaniu PayPala, ale postawiłeś wszystko na Teslę, a to wymaga odwagi" - napisał Baller.

Jeżeli chodzi o sam pierścień, został on wykonany z kawałka czystej platyny i niestandardowo ciętych diamentów oszlifowanych w kształcie bagietki. Tworzą one napis "TESLA" na odwrocie. W przedniej części umieszczono rzadki diament w kształcie tryliona, który otacza kilkadziesiąt okrągłych, białych diamentów ułożonych w kształt litery "T".

Cytując samego Bena Ballera: "Reszta pierścienia wykonana jest z najwyższej jakości rubinów. Wszystkie układane są ręcznie. Ten pierścień został zaprojektowany i stworzony tutaj w Ameryce, tak jak twoje samochody. "

Baller zakończył swój post, pytając Elona Muska, gdzie może dostarczyć pierścień i dziękując mu za to, że "jest niesamowity".

Zobacz też:

Ben Baller stworzył wysadzany diamentami naszyjnik z Big Lebowskim na 40 urodziny Johna Mayera

Nowa Tesla Roadster będzie bardzo stylowa i oszałamiająco szybka. Rozpędzenie się do 100 km/h ma jej zająć… 1,9 sekundy

Tesla pokazuje zajawkę modelu Y i i pełną moc Roadstera w nowym klipie promocyjnym

źródło: Hypebeast/ autor: A.K