Wyborowa od Mistrza udowadnia, że stół to najlepsza platforma społecznościowa

Wyborowa od Mistrza udowadnia, że stół to najlepsza platforma społecznościowa

Wspólne spotkania mają wyjątkowe znaczenie, dlatego warto je celebrować. Przyjmując gości w zaciszu własnego domu chcemy zrobić to jak najlepiej. Dzięki współpracy marki Wyborowa od Mistrza z najlepszymi artystami sztuki kulinarnej będziemy do tego świetnie przygotowani! Każde spotkanie można zamienić w chwilę wartą zapamiętania. Najnowsza książka „Mistrzowskie Spotkania Przy Stole” to prawdziwy hołd złożony celebracji wspólnych momentów. A nigdzie tak dobrze się tego nie robi, jak przy wspólnym stole.

O nieocenionej roli wspólnego spędzania czasu mówi w kampanii „Stół społecznościowy” marka Wyborowa od Mistrza. Wraz z ambasadorem Maciejem Zakościelnym, marka zwraca uwagę na dosłowne i metaforyczne podobieństwo stołu do platformy społecznościowej. Przy stole gromadzimy się z bliskimi, rozmawiamy w trybie rzeczywistym, dzielimy materiałami. Książka „Mistrzowskie Spotkania Przy Stole” jest naturalnym rozwinięciem idei powrotu do świata analogowego. Stanowi ona praktyczny przewodnik po świecie spotkań, który pozwoli nam ugościć bliskich w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Podobnie jak trunek Wyborowa od Mistrza, wyjątkowa publikacja powstała dzięki pasji, zaangażowaniu i wiedzy płynącej z wieloletnich doświadczeń mistrzów w swoim fachu.

„Mistrzowskie Spotkania Przy Stole” to prawdziwy ukłon w stronę analogowych wartości. Inspiracją do jej powstawia jest naturalny kontekst spotkań przy stole, jakimi są wspólne posiłki. Dzięki książce poznamy historię i proces powstawania trunku Wyborowa od Mistrza. Dowiemy się kim jest twórca serca Wódki Wyborowa od Mistrza a także skąd pochodzą najwyższej jakości składniki. Zgłębimy tajniki serwowania trunku i dopasowania go do oryginalnych dań, które z łatwością odtworzymy we własnych domach. Jedną z autorek przepisów jest Adriana Marczewska – uczestniczka 4 edycji Top Chef Polska, pasjonatka podróży kulinarnych, szefowa kuchni restauracji WuWu w Warszawie. Nad przepisami pracowali także Michał Gniłka – jeden z najlepszych kucharzy wegańskich w Polsce, Magdalena Łapanowska – ambasadorka ruchu Slow Food w Polsce, oraz Jakub Mikołajczak – kucharz i współwłaściciel pierwszej w Polsce agencji zajmującej się eventami o charakterze kulinarnym.

Książka będzie też doskonałym prezentem gwiazdkowym, nie tylko dla miłośników mocniejszych trunków, ale także dla amatorów gotowania, którzy są szefami w swojej własnej kuchni.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze