IKEA promuje kolekcję “PRZYDA SIĘ” z okazji Black Friday. Jest dostępna całkowicie za darmo

IKEA promuje kolekcję "PRZYDA SIĘ" z okazji Black Friday. Jest dostępna całkowicie za darmo

Black Friday to w większości przypadków nie tyle szansa na zrobienie od dawna planowanego zakupu w korzystniejszej cenie, ile okazja do kupienia zupełnie niepotrzebnych nam rzeczy. IKEA dobrze zna nawyki swoich klientów i przygotowała dla nich kolekcję „PRZYDA SIĘ”.

Polski oddział IKEA Polska postanowił promować swoje produkty w nietypowy sposób jak na Black Friday. Marka, której nie są obojętne problemy ekologiczne, wypuściła specjalną kolekcję "PRZYDA SIĘ", która ma zachęcać do bardziej odpowiedzialnych i przemyślanych zakupów. W końcu to właśnie przez nadmierny konsumpcjonizm musimy się dziś borykać z problemem wszechobecnych śmieci i przetwarzania sztucznych komponentów.

W kolekcji "PRZYDA SIĘ" znalazła się „DAWNO NIEOTWIERANA szafa z nieużywanymi ubraniami”, „DŁUGOLEŻĄCY komplet jadalniany z piwnicy” i „NIGDY NIEUŻYWANE akcesoria kuchenne”. Wszystkie dostępne są za 0 złotych, gdyż... są już w naszych domach. Wystarczy przypomnieć sobie o dawno zapomnianych przedmiotach i odświeżyć je, czy naprawić. W wielu przypadkach może się okazać, że takie rzeczy posłużą nam jeszcze wiele lat.

Akcja IKEA to także okazja to przekazania klientom wielu wskazówek, jak dbać o przedmioty codziennego użytku lub jakie zabiegi wykorzystać w celu odnowienia ich. Szwedzkiej marce zależy na uświadamianiu swoich konsumentów, że warto jak najdłużej korzystać ze swoich rzeczy, a po jakimś czasie szukać dla nich nowych zastosowań. Wszystko po to, aby mniej kupować i mniej zaśmiecać naszą planetę.

Kolekcja IKEA.pl "PRZYDA SIĘ", będzie aktywna od 23 listopada.