Kylie Jenner nosi ubrania polskiej marki MISBHV

Kylie Jenner nosi ubrania polskiej marki MISBHV

Wywodząca się z Krakowa, polska marka MISBHV podbiła europejski i amerykański rynek mody, proponując klientom awangardowe ubrania w streetwearowym stylu. Projektantka marki, Natalia Maczek od 2007 roku konsekwentnie realizuje swoją wizję budowania rozpoznawalnego brandu, a jej praca została doceniona między innymi w konkursie Global Student Enterpreneur Awards w Waszyngtonie, gdzie w 2014 roku zdobyła nagrodę dla najlepszego młodego przedsiębiorcy w branży mody. Charakterystyczne ubrania MISBHV, inspirowane latami 90. i kulturą motocyklową noszą dziś największe gwiazdy - od Rihanny przez A$AP Rocky'ego po Kylie Jenner. To właśnie ta ostatnia celebrytka pokazała się ostatnio w najnowszej kolekcji polskiej marki.

Najmłodsza miliarderka świata opublikowała serię zdjęć na swoim Instagramie, na których pozuje w sportowym, niebiesko-białym zestawie MISBHV. Kolekcja odzieży sportowej, którą wybrała Kylie powstała we współpracy z uwielbianą skatową marką Kith, a do sklepów trafiła pod koniec października.

MISBHV to w tym momencie najgorętszy towar eksportowy z Polski. Żadna inna marka nie radzi sobie na zagranicznych rynkach tak dobrze, jak brand Natalii Maczek. Ich koszulki z napisem Warszawa nosi cały świat, fani uwielbiają markę za inspiracje stylem i osobowością Davida Bowie i niezwykle umiejętne łączenie streetwearu z rock'n'rollem. Marka szczególnie popularna jest w Azji - ich rzeczy można znaleźć tam w ponad 20 punktach sprzedaży. Wsparcie influencerów takiego kalibru jak Kylie Jenner, Travis Scott, Gigi i Bella Hadid czy Cardi B z pewnością pomaga marce dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że wkrótce nazwa MISBHV będzie wymieniana obok Fear Of God, Off-White czy Vetements.

fot: Instagram/ autor: A.K