Swatch świętuje urodziny Myszki Miki specjalną kolekcją zegarków projektu Damiena Hirsta

Swatch świętuje urodziny Myszki Miki specjalną kolekcją zegarków projektu Damiena Hirsta

To już 90 lat odkąd ta słynna mysz zadebiutowała na ekranie w filmie "Plane Crazy". Ten wyjątkowy jubileusz marka Swatch postanowiła uczcić specjalną kolekcją swoich zegarków.

Co mają wspólnego ze sobą Myszka Miki i marka Swatch? Jak twierdzi dyrektor kreatywny słynnej marki bardzo wiele, ale przede wszystkim to, że łączą pokolenia. Nie mogło zatem zabraknąć w ofercie szwajcarskiego producenta specjalnej kolekcji zegarków, które nawiązują do tej postaci i jednocześnie są prezentem na jej 90. urodziny.

MIRROR SPOT MICKEY i SPOT MICKEY to limitowane serie (do 19999 szt.) zegarków ze specjalnej kolekcji Swatch Art Special. Dwa modele kolorystyczne wyszły spod artystycznej ręki artysty Damiena Hirsta, który już kilka lat temu stworzył swoją popartową wersję tej kreskówkowej postaci. Teraz wspólnie z dyrektorek artystycznym marki, Carlem Giordanettim, postanowili przenieść ten wizerunek na tarcze zegarków.

Wersja z czarną tarczą już została wyprzedana (cena 650 zł), ale na stronie Swatcha dostępna jest jeszcze seria MIRROR SPOT, która kosztuje 450 zł.

Jeśli wiesz, że nigdy nie wyrośniesz z bajek Disneya, to warto się pośpieszyć - seria wyjątkowych zegarków może być już niedługo niedostępna.

 

Zobacz też:

Wymarzony Swatch? Zaprojektuj go sam w konfiguratorze online

adidas Originals prezentuje pierwszą kolekcję zegarków inspirowaną historią marki

źródło: Swatch, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze