Supreme i Levi’s łączą siły w kolorowej kolekcji kurtek i kombinezonów

Supreme i Levi's łączą siły w kolorowej kolekcji kurtek i kombinezonów

Supreme starannie dobiera marki, z którymi współpracuje. Brand musi w końcu utrzymać pozycję ikony streetwearu, jednocześnie flirtując z ze światem luksusu (patrz: kolekcja dla Louis Vuitton) i - jak pokazuje ostatnia kolaboracja - ze światem klasycznego denimu. Kolekcja stworzona wspólnie z marką Levi's nie odbiega za bardzo od DNA Supreme i właśnie dlatego jest wyjątkowo udana.

Jesienna kolekcja składa się z dwóch prostych elementów: dekatyzowanej, pikowanej kurtki Quilted Reversible Trucker Jacket, którą można zakładać na dwie strony oraz customowego kombinezonu Denim Coveralls. Obie sylwetki zostały zaprojektowane specjalnie dla Supreme, a każda dostępna jest w trzech kolorach.

Do wyboru jest kurtka w klasycznym odcieniu jasnego denimu, która po wywróceniu na drugą stronę staje się pomarańczową bomberką. Ten sam model dostępny jest także w wersji róż-zieleń oraz w bezpiecznej czerni. Te same kolory jeansu i pikowanych podszewek zobaczymy na kombinezonie.


Kolekcja trafiła do sklepów Supreme w Nowym Jorku, Los Angeles, Londynie i Paryżu oraz do sklepu internetowego marki 1 listopada.

źródło: Highsnobiety

sznyt tygodnia

najnowsze