NASA i VANS stworzyły kolekcję stylowych sneakersów

NASA i VANS stworzyły kolekcję stylowych sneakersów

Kilka dni temu zegarki, a dziś sneakersy. NASA nie zwalnia tempa i wchodzi w nową współpracę - tym razem z jednym z najpopularniejszych producentów butów. Zobaczcie efekt.

Miłośnicy kosmicznych motywów nie mają na co narzekać - NASA ciągle zaskakuje nowymi kolaboracjami, a tym samym stylowymi produktami z ich logo, którymi możemy się otaczać. Ostatnio agencja kosmiczna weszła we współpracę z marką Anicorn Watches, co zaowocowało wyjątkową serią zegarków z ceramiczną powłoką "Cerakote" oraz białym paskiem z ze słynnym logo. Teraz natomiast ich gadżet możemy... założyć na nogi. NASA postanowiła stworzyć swoją linię butów Vansa.

Podstawą kolekcji jest model Vans Old Skool, który oczywiście uległ modyfikacji na potrzeby tej wyjątkowej współpracy. Na zapiętkach dodano flagi USA (przyczepiane na rzepy!). Z boku natomiast znajduje się uproszczone logo NASA oraz dopisek "John F. Kennedy Space Center". Do wybory będą dwie wersje kolorystyczne - biała i pomarańczowa.

Jednak na tym nie koniec nowości - oprócz klasycznych Vans Old Skool powstały także "kosmiczne" wersje Sk8-HI MTE oraz Slip-On'y ze wzorem w gwiazdki. Zapowiadane są również plecaki i torby.

Kolekcja NASA x Vans pojawi się w sklepach 2 listopada.

 

źródło: highsnobiety, tekst: A.R