Ten złoty pad do PlayStation 4 kosztuje 14 tysięcy dolarów

Ten złoty pad do PlayStation 4 kosztuje 14 tysięcy dolarów

Luksusowa marka Brikk znana jest przede wszystkim z tworzenia wyszukanych case'ów do iPhone'ów ozdobionych najdroższymi surowcami na świecie. Najnowsza oferta firmy jest skierowana jest natomiast do entuzjastów gier, którzy nie boją się pokazać swojej luksusowej strony. To właśnie dla nich powstał wykonany ręcznie kontroler Sony DualShock 4 do konsoli PlayStation 4.

Pokryty 24-karatowym złotem pad został nazwany Lux DualShock 4. Marka Brikk twierdzi, że jest on "niezwykle praktyczny i zaprojektowany dla graczy z nienagannym gustem." Customowy kontroler jest dostępny w dwóch wersjach: Classic i Deluxe, które są wycenione odpowiednio na 8 495 dolarów i 13 995 dolarów.

Bardziej przystępna cenowo wersja Classic zawiera przycisk PlayStation wykonany z 18-karatowego złota wysadzany siedmioma diamentami o wspólnej wartości 0,25 karata. Pozostałe przyciski pochodzą z oryginalnego kontrolera PS4. Wersja Deluxe zawiera dziewięć przycisków pokrytych 18-karatowym złotem z diamentami, na które składa się przycisk PlayStation, cztery przyciski kierunkowe oraz przyciski trójkąta, koła, x i kwadratu. Wszystkie te guziki są wysadzane prawdziwymi diamentami, których wartość daje w sumie 2,20 karata.

Brikk oferuje także pełną personalizację, dzięki różnorodnym opcjom, które są dostępne na życzenie. Kontroler Lux DualShock 4 dostarczany jest w ekskluzywnym aluminiowym etui z wkładką z włókna węglowego i pianki, dla lepszej ochrony produktu. Kontrolery inkrustowane złotem i diamentami są już dostępne na zamówienie na stronie marki.

źródło: Luxery Launches