Wkrótce rusza trasa koncertowa Amy Winehouse. Na scenie wystąpi hologram artystki

Wkrótce rusza trasa koncertowa Amy Winehouse. Na scenie wystąpi hologram artystki

To nie pierwszy raz, kiedy po swojej śmierci gwiazda nadal "koncertuje". Po Tupacu czy Michaelu Jacksonie przyszła kolej na Amy Winehouse, która dzięki najnowszym technologiom znów będzie mogła sprawić radość swoim fanom.

Mimo iż minęło już 7 lat od śmierci Amy Winehouse, jej fani wciąż pamiętają o tym, ile wniósł jej talent do historii muzyki popularnej. Już niedługo będzie można kolejny raz poczuć ciarki wywołane muzyką tej artystki podczas jej koncertu. Jak to możliwe? Właśnie planowana jest światowa trasa, która zostanie zorganizowana we współpracy z firmąspecjalizująca się najnowszych technologiach obrazu. Base Hologram "wskrzesi" wokalistkę - Amy wystąpi na scenie w formie hologramu. Jej piosenki zostaną cyfrowo zremasterowane specjalnie na tę okazję, a wszystkie występu odbędą się w towarzystwie muzyków grających na żywo.

fot. Wiki Commons

Prace nad hologramem mają potrwać do 2019 roku, a wówczas rodzina artystki zdecyduje o finalnej kreacji. Trasa została ogłoszona podczas corocznej gali Fundacji Amy Winehouse, która zajmuje się wspieraniem osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków.

źródło: Noizz, Autor: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze