Tak wygląda lookbook kolekcji Moschino x H&M!

Tak wygląda lookbook kolekcji Moschino x H&M!

Specjalna kolekcja, która powstała przy współpracy domu mody Moschino i sieciówki H&M, trafi do sprzedaży już 8 listopada. Tymczasem możemy zobaczyć cały lookbook z prezentacją wszystkich jej elementów.

Po Balmain, Kenzo czy Versace, przyszedł czas na Moschino. Popularna sieć sklepów H&M i włoski dom mody już od dawna zapowiadały wspólną kolekcję i podsycały ciekawość fanów publikując pojedyncze zdjęcia z tej kolaboracji. Teraz możemy zobaczyć kompletny lookbook z wszystkimi ubraniami i dodatkami sygnowanymi logotypami obu marek.

Nie jest zaskoczeniem, że stylistyka tej kolekcji opiera się przede wszystkim na gry "bogactwa" z kiczem, które są już czymś rozpoznawalnym dla projektów dyrektora kreatywnego Moschino, czyli Jeremy'ego Scotta. Mamy dużo złota i postaci znanych z kreskówek., ale co jeszcze można zauważyć to pomieszanie luzu z elegancją - rzadko projektanci łączą w jednej kolekcji skórzane seksowne sukienki z luźnymi dresami. Tutaj się to udało i efekt tej współpracy jest niebanalny.

W  lookbooku wystąpiły równie postacie, które swoim temperamentem i barwnością miały pasować do tej kolekcji. Są to między innymi Aquaria, czyli gwiazda programu ‘RuPaul’s Drag Race’, modelki Barbie Ferreira i Teddy Quinlivan czy influencerki Ami i Aya.

Wszystkie zdjęcia z lookbooka możecie zobaczyć tutaj.

tekst: example.pl, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze