Pojawił się nowy zwiastun filmu “Glass” M. Nighta Shyamalana. To kontynuacja “Split” i “Niezniszczalnego”

Pojawił się nowy zwiastun filmu "Glass" M. Nighta Shyamalana. To kontynuacja "Split" i "Niezniszczalnego"

Reżyser powraca z nowym thrillerem, w którym Bruce Willis, Samuel L. Jackson i James McAvoy zagrają pacjentów szpitala psychiatrycznego.

"Zawsze marzyłem o tym, żeby zderzyć te dwa filmy ze sobą w trzeciej produkcji" - ujawnił niedawno M. Night Shyamalan i wydaje się, że jego plan właśnie się realizuje. W jego najnowszej produkcji "Glass" zobaczymy bohaterów wcześniejszych obrazów "Split" i "Niezniszczalny", czyli Bruce'a Williasa, Samuela L. Jacksona i Jamesa McAvoy'a. Grani przez nich bohaterowie (w kolejności David Dunn, Mr. Glass, Wendell Crumb) trafią do szpitala psychiatrycznego pod opiekę specjalistki od leczenia osób „wierzących w to, że są superbohaterami” (w tej roli Sarah Paulson).

Zadanie nie jest łatwe, w końcu jeden z mężczyzn cierpi na mnogą osobowość i w przeszłości porwał trzy nastolatki ("Split"), a drugi jest przekonany o swoich nadludzkich zdolnościach po przeżyciu katastrofy kolejowej. Jak się można spodziewać, ich terapia nie przebiegnie bez niespodziewanych zdarzeń.

Oprócz wcześniej wspomnianych osób w filmie zobaczymy również Anyę Taylor-Joy, ponownie w roli Casey Cooke, jedną osobę, która zdołała uciec z rąk Bestii, a także Spencera Treata Clarka, jako syna Dunna i Charlayne Woodard, w roli matki Price’a, znanych nam z filmu Niezniszczalny.

Światowa premiera filmu "glass" została ustalona na 18 stycznia 2019 roku.

źródło: moviesroom.pl, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze