“Venom” – kolekcja sneakersów, która połączyła Marvela, Pumę i BAIT

"Venom" - kolekcja sneakersów, która połączyła Marvela, Pumę i BAIT

Mimo iż najnowszy film z udziałem Toma Hardy'ego nie zbiera najlepszych opinii, to i tak pobił rekord październikowego otwarcia na świecie. Nic więc dziwnego, że ogormnym zainteresowaniem cieszą się wszystkie gadżety związane z "Venomem" - łącznie z nową kolekcją butów Puma.

Miłośnicy serii Marvela z niecierpliwością czekali na premierę tego filmu. Zdania na temat "Venoma" są podzielone, ale i tak produkty związan z tym tytułem sprzedają się jak świeże bułeczki. Jedną z takich elektryzujących rzeczy jest z pewnością wspólna kolekcja na linii Marvel-Puma-BAIT, której najważniejszym elementem są sneakersy Puma Cell.

fot. Puma

Buty prezentują się niezwykle efektownie - w części cholewki głęboka czerń została zestawiona z połyskującymi oraz białymi elementami, co nawiązuje do dwoistej natury Venoma. Jeszcze bardziej imponująca jest podeszwa, na której nadrukowano komiksową twarz bohatera Marvela. Każdy krok zrobiony w tych sneakersach z pewnością będzie robić wrażenie na ulicy.

Jednak na tym ta specjalna kolekcja się nie kończy - kolejnym elementem jest dwustronna kurtka bomber model MA-1 powstała we współpracy z Alpha Industries z imponujacą grafiką Venoma po jednej stronie, z pająkiem - po drugiej.

fot. Puma
fot. Puma

Warto pamiętać, że to nie jedyna kolekcja stworzona dzięki współpracy Marvela z Pumą. Na początku roku mogliśmy zobaczyć specjalne egzemplarze sneakersów z okazji premiery "Czarnej Pantery". Jesteśmy ciekawi, czy Puma konsekwentnie będzie realizować kolekcje z okazji największych filmowych premier.

fot. Puma
fot. Puma
fot. Puma
fot. Puma
fot. Puma

Zobacz też:

Najlepsze sneakersy na jesień od Nike i adidasa
Które sneakersy są najpopularniejsze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni

źródło: sneakernews.com, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze