Polskie wydawnictwo szuka testera kryminałów, który za tydzień czytania książek otrzyma 2000 zł i pobyt w górach

Polskie wydawnictwo szuka testera kryminałów, który za tydzień czytania książek otrzyma 2000 zł i pobyt w górach

Kochasz książki? Lubisz kryminały i thrillery? Wydawnictwo W.A.B. ma dla Ciebie pracę marzeń! Żeby zostać testerką lub testerem kryminałów, należy spełnić tylko jeden warunek...

Z okazji premiery powieści "Lissy" Luki D'Andrei (autora bestsellerowej "Istoty zła") na polskim rynku pojawia się wyjątkowa oferta pracy, której treść brzmi bardziej jak opis wakacji niż zakres pracowniczych obowiązków.

Polskie wydawnictwo W.A.B ogłosiło, że szuka testerki lub testera kryminałów, którzy będą musieli zgodzić się na tygodniowy pobyt w górach, przeczytać jeden thriller lub kryminał (wskazany przez wydawnictwo) dziennie, a następnie przekazywać w formie elektronicznej swoich rekomendacji. Wydawnictwo pokrywa koszty pobytu, podróży w polskie góry oraz... wypłaca honorarium w wysokości 2000 zł netto za czytanie książek.

Ale uwaga, jest jeden warunek: kandydatów i kandydatki, oprócz CV, wydawnictwo prosi o dołączenie recenzji „Lissy” Luki D’Andrei – thrillera, który – jak głosi opis z okładki – mrozi serca.

Całą treść ogłoszenia możecie zobaczyć tutaj. CV oraz autorską recenzję „Lissy” prosimy wysyłać na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila prosimy wpisać „Testerka/tester thrillerów”.

Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Testerka lub tester kryminałów zostanie wyłoniona/-y do końca listopada.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze