Nike przygotowało specjalną edycję modelu Mercurial Vapor PE dla Luki Modricia

Nike przygotowało specjalną edycję modelu Mercurial Vapor PE dla Luki Modricia

Kto został ogłoszony najlepszym piłkarzem świata podczas gali FIFA? Po tegorocznym Mundialu odpowiedź jest tylko jedna - Luka Modrić! Nike postanowiła uczcić triumf reprezentanta Chorwacji wypuszczając specjalną edycję butów, nazwaną oczywiście na cześć pomocnika Realu Madryt.

Buty, o których mowa to oczywiście piłkarskie korki. Model Mercurial Vapor PE przeszedł efektowny tuning - opalizująca cholewka mieniąca się zielenią, bielą i złotem nadaje im iście królewski charakter. Buty są także niezwykle wygodne dzięki lekkim wkładkom w okolicach palców i na pięcie, które zwiększają komfort i kontrolę podczas gry.

Zwycięstwo Modrića to ukoronowanie świetnego sezonu gracza, który razem z Realem Madryt zdobył trzeci z rzędu puchar Ligi Mistrzów, a także jako kapitan Chorwacji, poprowadził drużynę do zwycięstwa w finale Mistrzostw Świata.

Nike nie podała jeszcze oficjalnej informacji na temat daty premiery dla Nike Mercurial Vapor PE Modrić. Spodziewamy się jednak, że buty wyjdą w limitowanej edycji.

źródło: Hypebeast

sznyt tygodnia

najnowsze