Virgil Abloh zaprojektował kolekcję dla warszawskiego Vitkaca

Virgil Abloh zaprojektował kolekcję dla warszawskiego Vitkaca

Virgil Abloh to najgorętsze nazwisko w świecie mody. Projektant Off-White i dyrektor kreatywny męskiej linii Louis Vuitton ma ręce pełne roboty, ale udało mu się znaleźć czas na jeszcze jedną kolaborację. Dla fanów mody i streetwearu z nad Wisły jest to szczególnie ekscytująca wiadomość, bowiem w warszawskim, luksusowym domu handlowym Vitkac pojawi się kolekcja ubrań zaprojektowana specjalnie przez Abloh.

Na instagramowym koncie Vitkaca od jakiegoś czasu można było zobaczyć zajawki świadczące o tym, że w przygotowaniu jest jakaś tajemnicza współpraca. Dziś okazało się, że za projektami stoi Abloh i jego Off-White. Owoce tak ekskluzywnej kolaboracji nie mogą trafić jednak w ręce wszystkich zainteresowanych. Premiera kolekcji odbędzie się 8 września o godzinie 20.00 podczas zamkniętego eventu. Każdy z gości będzie mógł zakupić tylko jedną sztukę odzieży. Vitkac organizuje także konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na wydarzenie.

Kolekcja "SIMPLICITY" to propozycje dla kobiet i mężczyzn inspirowane dziełami Witkacego. Znajdziemy tu t-shirty, bluzy, paski, buty, bluzy i sukienki - wszystko utrzymane w streetwearowym stylu, który pozwolił Off-White stać się najgorętszą marką ostatnich lat.

sznyt tygodnia

najnowsze