W sieci pojawił się gameplay “Cyberpunk 2077”, czyli najbardziej wyczekiwanej gry twórców “Wiedźmina”

W sieci pojawił się gameplay "Cyberpunk 2077", czyli najbardziej wyczekiwanej gry twórców "Wiedźmina"

Wszyscy dziś mówią o 48-minutowym gamplay'u stworzonym przez polskie studio CD Project Red. Nad grafiką tej gry zachwytów nie ma końca.

Kto raz grał (lub chociaż widział grafikę!) w "Wiedźmina" ten wie, na co stać CD Project Red. Fani gier z niecierpliwością czekają na kolejne dzieło spod znaku studia, którym ma być „Cyberpunk 2077”, ale na razie mogą zobaczyć prawie godzinny gameplay tego tytułu. Wszyscy wiedzieli, że twórcy pokażą klasę, ale nie sądzili, że będzie aż tak dobrze.

Nagranie pokazuje, na czym będzie polegać rozgrywka i jak graficznie prezentuje się gra. Futurystyczny „Cyberpunk 2077”, osadzony jest w Ameryce przyszłości w metropolii Night City, gdzie na ulicach nie jest najbezpieczniej. Ogólnie akcja dzieje się w czasach, gdy całym światem rządzą megakorporacje, a technologia jest nieodłącznym elementem życia ludzi. Kreacja tej rzeczywistości już teraz, we wczesnym etapie produkcji, powala na kolana, dlatego możemy się spodziewać, że efekt końcowy będzie jeszcze lepszy. A gdy tylko wyobrazimy sobie granie w "Cyberpunka" w rozdzielczości 4K... sądzimy, że niektórzy będą zbierać szczękę z podłogi.

Sam gameplay naszpikowany jest akcją, wypełniony futurystycznym klimatem. Efekty typu rozbłyski światła, gra cieni i wybuchy robią ogromne wrażenie. Powala też liczba detali w każdej scenie.

Jeszcze niestety nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera „Cyberpunka”, ale prawdopodobnie trzeba będzie poczekać na tę grę jeszcze rok lub nawet 2 lata. Warto już teraz zacząć odkładać pieniądze na nową generacji konsol PlayStation i X-Box lub na lepsze wyposażenie naszego peceta, aby móc cieszyć się jakością tej gry.

źródło: Aktivist, tekst: A.R