Nike wypuszcza buty zainspirowane losami na loterii

Nike wypuszcza buty zainspirowane losami na loterii

Nike od lat wygrywa w wyścigu o serca klientów, jednak teraz śmiało można powiedzieć, że ich specjalny model zgarnia wszystkie nagrody. Marka nawiązała współpracę ze sklepem skateboardowym Premier, aby stworzyć buty inspirowane zdrapkami.

Skórzany sneaker "Nike SB x Premier" pojawi się w beżowej kolorystyce Vachetta z białymi i złotymi akcentami oraz półprzezroczystą podeszwą z połyskiem. Na boku cholewy można przeczytać napisy "Win some" i "Lose some" czyli  "Wygraj trochę, strać trochę", wytłoczone złotymi literami.

Prawdziwe "złoto" kryje się za słynnym "swooshem" na cholewce buta. W przypadku większości par białe logo zanika, ukazując metaliczne złote wykończenie. Tylko jeden procent wypuszczonych do sprzedaży par ukaże grafikę Nike SB x Premier zainspirowaną biletami loterii.

"Chcieliśmy zaprojektować coś, co wyglądałoby wyjątkowo czysto i prosto, ale to coś więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka" - powiedział Chris Gray z firmy Premier. "Chcieliśmy, żeby ta współpraca weszła na wyższy poziom, dając ludziom niewielką ilość czegoś wyjątkowego, czekającego na odkrycie."

Ta wersja butów Nike będzie dostępna w ograniczonych ilościach w cenie 110 dolarów i można będzie ją kupić za pośrednictwem aplikacji "SNKRS" Nike. Każdej parze będzie towarzyszyć złota moneta "zdrapka".

źródło: Nike

sznyt tygodnia

najnowsze