Z serii “praca marzeń” – poszukiwany księgarz do sklepu w luksusowym hotelu na Malediwach

Z serii "praca marzeń" - poszukiwany księgarz do sklepu w luksusowym hotelu na Malediwach

Luksusowy ośrodek poszukuje osoby, która będzie sprzedawać książki zamożnym gościom hotelu. Kto jest chętny?

Hotel Soneva Fushi na Malediwach, który składa się z wielu połączonych ze sobą domków, na odizolowanej i niezwykle malowniczej wyspie. Aktualnie ten luksusowy ośrodek oszukuje osoby, która mogłaby sprzedawać książki w ich tymczasowej księgarni, założonej przez Philipa Blackwella, do którego należy cała sieć sklepów. Co ciekawe zatrudniający nie obiecuje za nią dużych pieniędzy, ale zaznacza, że benefity, jakie spotkają wybraną osobę, w zupełności rekompensują niską pensję. Chociażby mieszkanie w tym niesamowitym miejscu.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało oczywiście sprzedaż książek, czytanie lektur dzieciom i prowadzenie warsztatów. Jednak nie tylko - dodatkowym obowiązkiem będzie prowadzenie bloga, który będzie poświęcony opisywaniu życia księgarza na "opuszczonej wyspie".

- To praca marzeń dla wielu osób. Gdybym znowu miał 25 lat, podjąłbym ją - mówił Blackwell w rozmowie z "Guardianem".

 

Jeżeli jednak nie szukacie pracy na Malediwach, ale rozważacie wakacje w tym wspaniałym miejscu koniecznie zapoznajcie się z ofertą pobytu w ultraluksusowej podwodnej willi. Gdybyście jednak woleli rodzime klimaty, sprawdźcie gdzie w Polsce oferowane są najbardziej niezwykłe noclegi.

źródło: Businessinsider Polska / fot. Facebook, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze