Kolejny sukces polskiej marki – sesja Reserved trafiła do brytyjskiego Vogue’a

Kolejny sukces polskiej marki - sesja Reserved trafiła do brytyjskiego Vogue'a

Nie tak dawno marka Reserved świętowała otwarcie swojego kolejnego sklepu na prestiżowej Oxford Street w Londynie, a dziś ma nowy powód do dumy. Sesja zdjęciowa ich nowej kolekcji trafiła do wrześniowej edycji "Biblii Mody".

Nie tak łatwo pojawić się na łamach Vogue'a - w końcu trzeba sobie czymś zasłużyć, aby pojawić się obok takich marek jak Gucci, czy Dolce&Gabbana. Mało kto w takim wypadku wróżyłby publikację marce, która ma status "sieciówki" (już 450 sklepów w 20 krajach). A jednak udało się - sesja zdjęciowa nowej kolekcji polskiej marki Reserved pojawi się we wrześniowym wydaniu brytyjskiej wersji Vogue'a. Co ważne, na okładce tego wydania pojawia się Rihanna, więc numer powinien rozejść się jak świeże bułeczki.

fot. vogue.co.uk

Marka już wcześniej udowodniła, że mierzy wysoko - we wrześniu ubiegłego roku otworzyła swój pierwszy salon w Londynie. Nie dość, że na lokalizację wybrali prestiżową Oxford Street, to jeszcze ich twarzą została Kate Moss - jedna z najsłynniejszych modelek na świecie. Dzięki takiej promocji nie dało się nie zauważyć Reserved w Wielkiej Brytanii. Późniejsza kampania "I love Cindy" z udziałem Cindy Crawford tylko potwierdziła, że Reserved poważnie myśli o podbiciu zachodniego rynku.

fot. vogue.co.uk

Dziś widzimy, że marka nie zamierza obniżać swoich lotów - do stworzenia najnowszej kampanii zaprosiła fotografkę Jessie Lily Adams, a także modelki Willi Morsh oraz Hannah Bennet. Stylizacje przygotowała Kelly-Ann Hughes. Dzięki takiemu zespołowi udało się stworzyć wspaniałą, klimatyczną sesję, która idealnie oddaje charakter nowej kolekcji ubrań. Vogue'a docenił ją za dobrą interpretację aktualnych trendów i zrozumienie potrzeb swoich klientów. Zdecydowanie na plus jest także wykorzystanie denimu i nawiązanie do stylu lat 80. i 90. Zresztą zdjęcia mówią same za siebie - metaliczny błysk, długie płaszcze i mini spódniczki z wysokimi kozakami.

Gratulujemy i z ciekawością obserwujemy dalsze poczynania Reserved w świecie wielkiej mody!

fot. vogue.co.uk
fot. vogue.co.uk
fot. vogue.co.uk

fot. vogue.co.uk
źródło: vogue, noizz, tekst: A.R