Oto najpiękniejsze PlayStation4 Pro w wersji limitowanej

Oto najpiękniejsze PlayStation4 Pro w wersji limitowanej

PlayStation 4 bezsprzecznie rządzi w świecie gier wideo, dwukrotnie przewyższając sprzedaż Xboxa One. Uwielbiana przez wszystkich konsola jest obecna na rynku od 1994 roku, a dziś marka ma kolejny powód do świętowania. Sprzedaż PS4 osiągnęła kolejny pułap 500 milionów egzemplarzy. Z tej okazji Sony wypuszcza nową konsolę PS4 Pro 500 Million Limited Edition.

Nazwa urządzenia wskazuje na to, ile konsol do gier marka sprzedała od czasu premiery pierwszej wersji. Mimo, że Sony wypuszczało już złote i srebrne konsole, ciemnoniebieski kolor i przezroczysta obudowa sprawiają, że w limitowanej edycji PS4 jest coś niezwykle eleganckiego i przyciągającego wzrok. Poza tym, dzięki transparentnym ścianom, można podziwiać w środku całą technologiczną magię, która sprawia, że konsola jest wydajna i działa bez zarzutu podczas długich gamingowych sesji.

Sprzęt jest również wyposażony w kontroler DualShock, kamerę, stojak pionowy i zestaw słuchawkowy mono. Każda konsola będzie mieć również pamiątkową tabliczkę z wygrawerowanym unikalnym numerem seryjnym. Numery zostały wybrane na podstawie ważnych dat w historii marki (np. 09995 to oryginalna data premiery PlayStation). Sony nie zapomniało o pewnych ulepszenia technologicznych - w nowym PS4 Pro znajdziemy ogromny dysk twardy o pojemności 2 TB.

Do sprzedaży trafi tylko 50 000 sztuk PS4 Pro 500 Million Limited Edition w cenie 500 dolarów.

źródło: HiConsuption/ autor: A.K