Lody o smaku Jägermeistera z energetykiem? To może być hit tego lata

Lody o smaku Jägermeistera z energetykiem? To może być hit tego lata

Widzieliśmy już lody o smaku prosecco, z czerwonego wina, były też już z dodatkiem whisky... ale teraz przyszedł czas na stworzenie mrożonego deseru w oparciu o popularny ziołowo-korzenny likier. Niemiecka lodziarnia Eiscafé Schoko Vanille wprowadziła do swojej oferty lody o smaku drinka z Jägermeistera i napoju energetycznego. Ta popularna, imprezowa mieszanka jest przez wiele osób uwielbiana, ale inni ostrzegają przed jej szkodliwym działaniem.

Jednak w przypadku lodów o smaku tego drinka nie powinniśmy odczuwać podobnych "skutków ubocznych", jak po wypiciu napoju (palpitacje serca nadmierne pobudzenie). W takiej wersji zachowany jest jedynie smak... a także trochę procentów alkoholowych.

"Zbliża się już weekend! Po długim dniu w pracy wpadajcie do nas na lody JÄGERMEISTER ENERGY. Większe ilości sprzedajemy tylko osobom po 16 roku życia." - można przeczytać na facebookowym fanpage'u lodziarni, która zachęca odwiedzających apetycznym zdjęciem ich zabójczo zielonych lodów.

Kolejny wpis lodziarni to jeszcze lepsza informacja dla klientów - smak wchodzi na stale do ich oferty ze względu na duże zainteresowanie. Za gałkę lodów z Jägermeisterem trzeba zapłacić około 1,5 euro, czyli około 6 złotych.

źródło: Noizz, Facebook, Autor: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze