New Balance i J. Crew wypuszczają sneakery inspirowane letnimi grillami

New Balance i J. Crew wypuszczają sneakery inspirowane letnimi grillami

Nie tylko Polacy lubią grillować. Amerykanie także przywiązani są do swoich grillowych imprez, które oficjalnie startują 4 lipca i trwają przez całe lato. Okazuje się, że spożywanie soczystych steków i pospolitych hot-dogów tak bardzo wpisane jest w świadomość mieszkańców USA, że marka New Balance oraz J.Crew nie wahały się wypuścić limitowanej edycji sneakerów, które nawiązują do sezonu BBQ.

Oficjalnie nazwany Mustard x Ketchup x Relish, najnowszy model New Balance, który będzie dostępny ekskluzywnie w sklepach J. Crew zainspirowały właśnie letnie grille na świeżym powietrzu i dodatkami, które są zwykle serwowane podczas takich spotkań. Buty wykonane są w całości z zamszu w kolorze musztardowym, z szarymi, czerwonymi i zielonymi akcentami na języku, pięcie, podeszwie i palcach. Znakowanie New Balance widoczne jest na bokach i na języku, a wkładka Abzorb zapewnia wysoki poziom komfortu.

Model "New Balance 998" jest częścią większej kolekcji o tematyce grillowej, obejmującej koszulki, bokserki, breloczki i czapki z daszkiem - wszystkie części garderoby można kupić w sklepie J.Crew.

 

źródło: Highsnobiety

sznyt tygodnia

najnowsze