Renesansowe dzieła sztuki w nowej kampanii marki okularów Etnia Barcelona

Renesansowe dzieła sztuki w nowej kampanii marki okularów Etnia Barcelona

Etnia Barcelona to jedna z tych marek, którym należy się bacznie przyglądać. Nie tylko ze względu na to, że wypełnia niszę na rynku okularów przeciwsłonecznych, które wyróżniają się dobrą jakością i przystępną ceną, ale także dlatego, że ich kampanie są doskonale przemyślane i w stu procentach oddają wizję marki. 

BeAnartist - tak brzmi hasło marki, które równocześnie jest nazwą dla kampanii nowych kolekcji. Etnia Barcelona zachęca do bycia artystą-anarchistą po raz trzeci, tym razem sięgając do dzieł renesansowych malarzy. Sesja zdjęciowa wykonana przez Biela Caplloncha garściami czerpie z klasycznych obrazów. Mamy więc odniesienia do "Damy z Łasiczką" Leonarda da Vinci, "Portretu Mężczyzny z Medalem" Botticellego, „Triumfu Bachusa” Diego Velázqueza i wielu innych. Efektem jest humorystyczna kampania, w której sceny z obrazów odegrane przez modeli w najmodniejszych oprawkach sezonu zyskują nowy wydźwięk.

Okulary Etnia Barcelona powstały, by wyrażać "artystyczno-anarchistyczne" podejścia do świata. Postawa ta przenika proces twórczy i pozostawia ślad na każdej parze okularów. Każda kolekcja to wyraz wartości, które marka chce przekazać światu poprzez swoje kreacje. Założyciele marki mówią, że chcą pomóc innym zobaczyć świat w innym świetle i uczynić to, co niewidzialne widocznym.

W ofercie marki znajdziemy różne kolekcje pasujące do różnych typów osobowości: Originals dla purystów, Advance dla lubiących technologię, Vintage dla miłośników klasyki i Capsules dla najodważniejszych. Inspirację dla nowych projektów stanowią prace takich artystów, jak Araki, Steve McCurry, Steven Klein czy Basquiat. Marka hołduje przekonaniu, że każda oprawka wyraża inną postawę, inny sposób widzenia i rozumienia świata, dlatego, że wzrok jest osobistym, wyjątkowym i niezbywalnym doświadczeniem.

Sprawdźcie najnowszą kolekcję Etnia Barcelona tutaj.

źródło: Opticalprism.ca

sznyt tygodnia

najnowsze