Powieś na ścianie tweety Kanye Westa oprawione w złotą ramkę

Powieś na ścianie tweety Kanye Westa oprawione w złotą ramkę

Kanye West ma dwa humory: albo wylewa swoje przemyślenia na Twitterze w niekontrolowany sposób, albo milknie na długie miesiące usypiając czujność mediów i fanów. Jego ostatnia twiterrowa aktywność zaowocowała skandalami, dlatego nie dziwi fakt, iż niektórzy z sentymentem wspominają czasy, kiedy raper raczył nas takimi złotymi myślami, jak "And I love you like Kanye loves Kanye". To właśnie do tego i wielu innych niezapomnianych cytatów Ye postanowiła wrócić firma Framed Tweets.

Jak sama nazwa wskazuje Framed Tweets sprzedaje tweety oprawione w grube, złote ramki. Kanye to kolejna gwiazda, która dołączyła do długiej listy znanych, lubianych, bądź mniej lubianych, person z pierwszych stron gazet. Tweety rapera są jednak na tyle wyjątkowe, że marka postanowiła przeznaczyć im specjalną kategorię w swoim sklepie internetowym. Przy okazji, Trump też doczekał się tego zaszczytu...

Jeżeli chcielibyście móc codziennie patrzeć na inspirujące słowa wprost od Kanye Westa, Ryana Raynoldsa, królowej Twittera Chrissy Teigen lub Anny Kendrick, sprawdźcie selekcję Framed Tweets. Cena tego współczesnego dzieła sztuki to 49$.

źródło: Framed Tweets

sznyt tygodnia

najnowsze