Dmuchane materace od Missoni będą hitem na Instagramie

Dmuchane materace od Missoni będą hitem na Instagramie

Jednorożce, flamingi, pączki z dziurką, arbuzy - od kilku sezonów żadne wakacje (zwłaszcza te spędzane z myślą o Instagramie) nie mogą obejść się bez dmuchanych materaców w cukierkowych kolorach i o uroczych kształtach. Zdjęcie z lampką prosecco na takim materacu w otoczeniu krystalicznie czystej, błękitnej wody to gwarancja niezliczonej ilości serduszek i lajków w mediach społecznościowych. Wszystko kiedyś jednak się nudzi, nawet dmuchane, tęczowe jednorożce.

Na ratunek wszystkim zwolennikom wylegiwania się na napompowanych gadżetach wyruszyła włoska marka Missoni. Jesteśmy pewni, że materace stworzone przez kultowy brand we współpracy z firmą Funboy będą hitem tego lata. Kto nie chciałby odbyć całej sesji zdjęciowej na tak pięknym materacu? Nie dość, że jest on w kształcie motyla, to w dodatku pomalowany został w intensywne barwy, z których znana jest włoska marka dowodzona przez Angelę Missoni.

Propozycja od Missoni x Funboy już teraz zgarnia tytuł najbardziej "instafriendly" gadżetu tego lata. Jeżeli chcecie, żeby wasze wakacje i feed nabrały nowych kolorów, zajrzyjcie na stronę Funboy i zamówcie swojego własnego motyla za 148 dolarów.

źródło: Elle.com

sznyt tygodnia

najnowsze