Glamping w Disneylandzie. Dwoje szczęściarzy spędzi noc w świecie Avatara

Glamping w Disneylandzie. Dwoje szczęściarzy spędzi noc w świecie Avatara

Zeszłej wiosny Disney World na Florydzie otworzył tematyczny park Pandora - The World Of Avatar. Od samego początku stał się on jedną z głównych i najchętniej odwiedzanych atrakcji. Codziennie długie kolejki zwiedzających ustawiają się przed wejściem do parku, by na żywo móc podziwiać świat wykreowany przez Jamesa Camerona. Sam reżyser oraz odtwórcy głównych ról pojawili się z resztą na uroczystym otwarciu Pandory.

Trudno dziwić się zainteresowaniu, jakie wzbudza parka poświęcony "Avatarowi". Według "Wall Street Journal" na budowę obiektu przeznaczono 500 milionów dolarów, a zainwestowane pieniądze widać na każdym metrze kwadratowym. Goście Pandory właściwie przenoszą się na inną planetę, dzięki niesamowitym dekoracjom, oddającym klimat filmowego hitu. Do dyspozycji są też restauracje i różnego rodzaju środki transportu, dzięki którym zwiedzający mogą odkrywać nowe zakątki Pandory.

To właśnie niezwykle popularny park stał się przedmiotem konkursu organizowanego przez Disney World. Biorąc w nim udział, można nie tylko wygrać wejściówki do "Świata Avatara", ale także spędzić noc pod gwiazdami w otoczeniu kosmicznej fauny i flory. Glamping na posesji Disneya brzmi jak marzenie!

Wygrana w konkursie obejmuje spędzenie jednej nocy w parku Pandora - The World Of Avatar. Tylko dwie osoby będą miały ten przywilej, co sprawia, że oferta Disneya jest jedyna w swoim rodzaju i wypełniona ekskluzywnymi atrakcjami. Możemy być pewni, że taka okazja szybko się nie powtórzy.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w konkursie, możecie wysyłać swoje zgłoszenia na tej stronie do 22 czerwca.

źródło: Travel+Leisure