Louis Vuitton stworzył etui na Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej oraz kolekcję akcesoriów dla kibiców

Louis Vuitton stworzył etui na Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej oraz kolekcję akcesoriów dla kibiców

Louis Vuitton zaprezentował właśnie etui, w którym zwycięskiej drużynie zostanie wręczony Puchar Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tegoroczna współpraca francuskiego domu mody i FIFA jest trzecią w historii.

Wykonany na zamówienie futerał z tytanowym wytłoczonym laserowo monogramem (ten sam materiał został użyty w męskiej kolekcji na sezon FW18), narożnikami ze skóry bydlęcej oraz zamkiem i sprzączkami wykonanymi z rutenu ma stanowić stylowe uzupełnienie dla Pucharu podczas jednej z najważniejszych imprez sportowych na świecie.

Etui oraz puchar zostaną pokazane w całej okazałości podczas meczu otwarcia, który odbędzie się 14 czerwca, a także podczas meczu finałowego, kiedy to trofeum trafi w ręce kapitana mistrzowskiej drużyny.

Puchar i oprawa, do której trafi są oczywiście poza zasięgiem kibiców, ale i o nich Louis Vuitton nie zapomniał. Jeżeli chcecie cieszyć się z sukcesów naszej drużyny w dobrym stylu, LV przygotował kolekcję skórzanych akcesoriów z myślą o Mundialu.

Akcesoria wykonane z legendarnej skóry Epi, używanej do wyrobu wszystkich produktów LV, będą dostępne w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim. Biorąc pod uwagę korzenie domu mody, na zdjęciach widzimy przede wszystkim nawiązania do francuskiej flagi, jednak projektanci pomyśleli też o bardziej neutralnym wzorze, czyli czarno-białym, imitującym piłkę. Ten sam wzór dostępny jest także w czerwieni.

Począwszy od plecaków Apollo po metki na bagaż, popularne produkty marki Louis Vuitton zostały ozdobiona sześciokątną mozaiką. Dla osób z wyjątkowo zasobnym portfelem, LV będzie oferować personalizowane torby typu Keep-All, które ozdobią symbole kraju, któremu kibicujemy.

Kolekcja będzie dostępna od 15 czerwca w wybranych salonach Louis Vuitton oraz online.

 

źródło: Louis Vuitton

sznyt tygodnia

najnowsze