Każde ciało jest piękne. Rihanna stworzyła kolekcję bielizny z myślą o różnych figurach

Każde ciało jest piękne. Rihanna stworzyła kolekcję bielizny z myślą o różnych figurach

Wszystko czego dotknie się Rihanna natychmiast zamienia się w złoto. W Internecie krąży nawet mem, który konstatuje, że jakaś rzecz jest powszechnie uważana za obciach dopóki nie założy jej Riri. Ona po prostu we wszystkim wygląda dobrze, a każdy, nawet najbardziej kontrowersyjny outfit nosi z tak ogromną pewnością siebie, że nie pozostaje nic innego, jak tylko się zachwycać. Pewność siebie to także coś, co Rihanna chce zaszczepić we wszystkich kobietach, bez względu na to jaki noszą rozmiar.

Jej nowa linia bielizny, Savage x Fenty stworzona została z myślą o najróżniejszych typach figur. Dzięki temu, każda kobieta będzie miała do wyboru pełną rozmiarówkę uwodzicielskiej bielizny, w której poczuje się doskonale.

Kolekcja składa się z czterech kategorii: On The Reg, U Cute, Damn i Black Widow. Znajdziemy tu piżamy, wygodną bieliznę na co dzień i seksowne gorsety. Wszystko dostosowane do potrzeb, nastroju, okazji i figury.

W kampanii promującej kolekcję, oprócz samej Riri, wzięły udział modelki, które w stu procentach reprezentują założenia linii Savage x Fenty. Zdjęcia wyglądają jakby były zrobione smartfonem, modelki nie są przestylizowane, mają bardzo naturalne makijaże i niewymuszone pozy.

 

Kolekcja jest dostępna na www.saveagex.com.

źródło: Savage x Fenty

sznyt tygodnia

najnowsze