Microsoft wypuścił Xbox X w wersji Black Panther

Microsoft wypuścił Xbox X w wersji Black Panther

Microsoft pokazał właśnie bardzo limitowaną kolekcję konsoli Xbox One X, na której punkcie oszaleją fani Marvela, a zwłaszcza króla Wakandy.

Niestety Xbox w wersji "Black Panther" nie trafi do regularnej sprzedaży. To prezent dla pięciu szczęśliwców, którzy zarejestrują się na stronie Microsoft i zgłoszą chęć udziału w losowaniu. Taka niespodzianka związana jest z wydaniem filmu na nośnikach w wersji 4K UHD.

Microsoft nie chce zdradzić, czy konsola wykonana jest z vibranium, ale fani komiksu mogą liczyć na wiernie oddane szczegóły dotyczące głównych postaci. Jedną stronę zdobi połowa maski T'Challi, a z drugiej spogląda Killmonger. Zarówno na sprzęcie, jak i na padach widzimy wzór przypominający ten z maski Czarnej Pantery. Całość prezentuje się naprawdę dobrze i jesteśmy pewni, że nawet serwer Microsoftu nie poradzi sobie z przeciążeniem, jakie spowoduje liczba zgłoszeń do konkursu. Sami chętnie spróbowalibyśmy szczęścia, ale niestety zabawa zarezerwowana jest tylko dla mieszkańców USA. Miejmy nadzieję, że podobne akcje będą przeprowadzane w Europie przy okazji premiery filmu w wersji do domowego kolekcjonowania.

źródło: Highsnobiety