The North Face i Alite stworzyły idealne krzesło campingowe dla wielbicieli outdooru

The North Face i Alite stworzyły idealne krzesło campingowe dla wielbicieli outdooru

Co prawda majówkowy tydzień, który pewnie większość z was zamieniła w urlop, dobiega końca, jednak przed nami lato pełne ciepłych dni i okazji do przeżycia przygody. Dla tych, którzy nie boją się wybrać pod namiot i wręcz nie mogą doczekać się outdoorowych aktywności, mamy dobrą wiadomość. The North Face i Alite stworzyły idealne krzesło campingowe, które nie tylko świetnie wygląda, ale jest też wygodne i łatwe w transporcie.

Dragonfly Chair, bo taką nazwę nosi krzesło, to w zasadzie kolejna wersja charakterystycznego dla marki Alite krzesła Stonefly z tą różnicą, że tym razem konstrukcja pokryta została materiałem o wdzięcznej nazwie "North Bee Birding", dostarczonym przez The North Face.

Dragonfly Chair ma bardzo wygodne siedzisko, które umieszczone jest wyżej i bardziej pionowo niż w przypadku innych tego typu krzeseł. Dodatkowo posiada sprytnie ukrytą kieszeń z siatki na telefon i inne drobne akcesoria. Krzesło wykonane z aluminium jest niezwykle lekkie, wytrzymałe i bardzo łatwo się je składa, co umożliwia zabranie go ze sobą wszędzie tam, gdzie outdoorowe przygody mogą powodować nagłą chęć odpoczynku.

Krzesło The North Face i Alite dostępne jest tutaj w cenie 120 dolarów.

źródło: Alite

sznyt tygodnia

najnowsze