Dior Homme i Bogarde wypuszczają kolekcjonerską edycję złotych BMX-ów

Dior Homme i Bogarde wypuszczają kolekcjonerską edycję złotych BMX-ów

Dior Homme i Bogarde - francuski producent rowerów, zaprezentowali właśnie drugą odsłonę wspólnego projektu. Obie marki zjednoczyły się, tworząc limitowaną edycję roweru BMX, obok którego trudno będzie przejść obojętnie na ulicy.

Uwagę przyciąga przede wszystkim złota rama roweru, a o wygodę podczas jazdy zadba siodełko wykonane z cielęcej skóry najwyższej jakości. Tego samego materiału użyto do obicia kierownicy. Limitowana edycja BMX-a to nawiązanie do złotej, kapsułowej kolekcji Dior Homme. W projekcie ważne było przede wszystkim wykorzystanie zaawansowanego know-how marki Bogarde, która specjalizuje się w produkcji tego typu rowerów, jak i zaznaczenie estetyki charakterystycznej dla francuskiego domu mody. Ta z resztą podkreślona jest logo Dior, umieszczonym z przodu i pośrodku ramy.

Nie trudno zgadnąć, że złoty BMX sygnowany logo Diora będzie kosztował bajońską sumę. Tylko 100 sztuk kolekcjonerskiego jednośladów, każdy w cenie 5525 dolarów, trafi do sprzedaży i nie mamy wątpliwości, że wszystkie są już zarezerwowane.

źródło: Highsnobiety

sznyt tygodnia

najnowsze