Bang & Olufsen wprowadza nową jakość. Oto telewizor BeoVision Eclipse z ekranem OLED 4K HDR

Bang & Olufsen wprowadza nową jakość. Oto telewizor BeoVision Eclipse z ekranem OLED 4K HDR

Można go postawić na szafce lub powiesić na ścianie. W obu przypadkach będzie prezentował się wybornie. Mowa o nowym telewizorze Bang & Olufsen z ekranem OLED 4K HDR, który natychmiast przykuł naszą uwagę fantastycznym designem. Duńczycy do perfekcji mają opanowaną sztukę łączenia przepięknego wzornictwa z doskonałym rzemiosłem i technologią. Ich nowy sprzęt tylko potwierdza, że po jakość i stylową formę należy zwracać się w stronę Kopenhagi.

The Bang & Olufsen BeoVision Eclipse TV ma wszystko o czym marzy każdy, kto oglądanie telewizji (lub Netflixa) traktuje serio. Przy ekranie pracowali specjaliści z LG, natomiast kwestie dźwięku pozostały oczywiście w rękach Duńczyków. W rezultacie otrzymujemy telewizor z najbardziej żywi i wyraźnymi kolorami i najgłębszą czernią. Oglądając film na ekranie BeoVision Eclipse możemy się poczuć, jak na sali kinowej.

Dźwięk płynący z telewizora rozchodzi się po całym pomieszczeniu dzięki trzykanałowym głośnikom o mocy 450 W. Bang & Olufsen twierdzi, że ich system przewyższa każdy inny dostępny na rynku. Telewizor można także sparować ze smartfonem za pomocą Apple AirPlay, Bluetooth, czy Chromecast. Naturalnie BeoVision jest kompatybilny ze wszystkimi innymi urządzeniami audio duńskiej marki. Dzięki temu możemy słuchać muzyki z telewizora w każdym innym pomieszczeniu, w którym stoją głośniki Bang & Olufsen.

Wygląd BeoVision Eclipse to bez wątpienia jeden z jego najmocniejszych punktów. Gładki, szklany ekran wychodzi jakoby wprost z aluminiowej ramy, która osłania głośniki. Ten element można zresztą dopasować do własnych upodobań. Poza tym, że osłonę na głośniki można łatwo zdemontować, odsłaniając tym samym inne oblicze sprzętu, można ją także zamówić w innych wersjach kolorystycznych (m.in. w czerni, fiolecie, niebieskim i zieleni) lub zdecydować się na wersję elegancką, wykonaną z dębowego drewna. To samo dotyczy sposobu montowania - wybieramy ruchomą podstawę, która obraca ekran o 90 stopni lub system przytwierdzania do ściany, dzięki któremu nasz sprzęt wygląda jakby lewitował w powietrzu. W każdej z tych wersji BeoVision Eclipse prezentuje się nowocześnie i stylowo.

BeoVision Eclipse TV dostępny jest w dwóch rozmiarach - 55'' i 65''. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta. 

źródło: Bang & Olufsen

sznyt tygodnia

najnowsze