Namiot Geodome 4 The North Face sprosta oczekiwaniom wymagających fanów kempingów

Namiot Geodome 4 The North Face sprosta oczekiwaniom wymagających fanów kempingów

Jeżeli spanie pod chmurką zalicza się do waszych ulubionych letnich (i nie tylko) aktywności, koniecznie sprawdźcie nowy namiot The North Face. Geodome 4 powstał w oparciu o teorię, że lepsze efekty można osiągnąć przy mniejszych zasobach. Co to oznacza w tym przypadku? Namiot komfortowo pomieści cztery osoby, a z pozoru skomplikowana konstrukcja, z łatwością daje się rozłożyć przy pomocy pięciu mniejszych i jednego głównego słupka. Jego niewątpliwą zaletą jest też waga - 11 kilogramów można bez wysiłku przenosić ze sobą w różne miejsca.

Geodome 4 powstał w Japonii. Materiał, z którego został wykonany ma niespotykaną strukturę, a przede wszystkim jest wodoodporny i nie poddaje się podmuchom wiatru nieprzekraczającym 93 km/h. To co odróżnia namiot od innych propozycji na rynku, to jego wymiary. Cztery dorosłe osoby nie będą musiały obawiać się o komfortowy sen, bowiem wymiary podłogi wynoszą 230 x 218 cm. W dodatku namiot jest wysoki na ponad 2 metry, co sprawia, że bez problemu można w nim stanąć wyprostowanym. W środku znajdziemy też kilka przydatnych wieszaków, na których zawiesimy sprzęt i ubrania.

Zła informacja jest taka, że Geodome 4 będzie dostępny tylko w Japonii. Sprzedaż ruszy w marcu, a cena namiotu to 1635 dolarów.

źródło: Hiconsumption