Zobaczcie nową kampanię Solid & Striped z udziałem plejady supermodelek

Zobaczcie nową kampanię Solid & Striped z udziałem plejady supermodelek

Marka kostiumów kąpielowych Solid & Striped pokazała światu najnowszą kampanię promującą sezon SS18. Już teraz śmiało można powiedzieć, że sesja zdjęciowa, w której udział wzięło 13 wyjątkowych dziewczyn, to jedna z lepszych kampanii przygotowana przez firmę specjalizującą się w modzie plażowej. Wśród gwiazd modelingu należy wymienić kilka aniołków Victoria's Secret, w tym Lily Aldrige, Josephine Skriver i Elsę Hosk, a także ich koleżanki, które również nie raz chodziły po wybiegu VS. Są to Barbara Palvin, Isabeli Fontana, Jourdan Dunn, Natasha Poly, Hailey Clauson, Hannah Ferguson, Toni Garrn, Jessica Hart, Eniko Mihalik i Carolyn Murphy.

Sesja to kwintesencja dobrego smaku w plażowym wydaniu. Jest zmysłowo, kobieco i seksownie, a przy tym bardzo naturalnie. Za taki efekt z pewnością odpowiedzialne są modelki, jednak nie można odmówić dyrektorom artystycznym doskonałego wyczucia stylu. A to nie powinno dziwić, bowiem za stylizacje odpowiedzialna jest sama Carine Rotfield (była redaktor naczelna francuskiego Vogue'a), natomiast zdjęcia robił Bjorn Iooss. Sesja odbyła się na Bahamach, a wakacyjny klimat wprost emanuje z każdego ujęcia.

Modelki dostały od marki szansę na zaprojektowanie swoich własnych kostiumów, w których pozują na zdjęciach. Na stronie Solid & Sriped znajdziecie całą kolekcję "Swim Team". Ceny zaczynają się od 168 dolarów.

źródło: V Magazine

sznyt tygodnia

najnowsze