Poznajcie zwycięzców konkursu DJI i Skypixel na najlepsze zdjęcie zrobione z lotu ptaka

Poznajcie zwycięzców konkursu DJI i Skypixel na najlepsze zdjęcie zrobione z lotu ptaka

Areofotografia staje się coraz bardziej popularna. Mając do dyspozycji takie sprzęty, jak drony produkowane przez DJI możliwości wydają się być nieograniczone. Właśnie dlatego marka postanowiła zorganizować konkurs na najlepsze ujęcia z powietrza. W roli partnera akcji wystąpiła platforma Skypixel, która zrzesza miłośników podniebnej fotografii.

Każdego roku prace nadesłane na konkurs stają się kopalnią zapierających dech w piersiach ujęć. Gdyby nie zdjęcia z lotu ptaka, wielu z tych widoków nie bylibyśmy w stanie dostrzec. W konkursie biorą udział zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, którzy mierzą się w kategoriach krajobraz, portret, historia oraz rywalizują o nagrodę publiczności. W tym roku fotograf Florian Ledoux zabrał do domu nagrodę główną za zdjęcie "Above the Polar Bear", pod którym złożył następujące oświadczenie:

"Droga przyszła generacjo, mam nadzieję, że nadal będziemy mogli oglądać faunę na Arktyce taką, jaka jest teraz. Jest ona zagrożona w obliczu zmian klimatycznych. Byłem świadkiem wielu scen na łonie natury i mogę zagwarantować, że ta jest najpiękniejszą, jaką kiedykolwiek widziałem. Niesamowite i wyjątkowe ujęcie niedźwiedzia polarnego w Nunavut, w obszarze Baffina podczas kręcenia reportażu o dzikiej przyrodzie w Nunavut na Grenlandii."

Zobaczcie inne zdjęcia, które spodobały się jurorom, a po pełną listę zwycięzców i specjalistyczne opisy zdjęć zapraszamy na stronę Skypixel

.

źródło: Skypixel

sznyt tygodnia

najnowsze