Airbnb ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest pobyt na statku badawczym z Blue Planet II

Airbnb ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest pobyt na statku badawczym z Blue Planet II

Pamiętacie akcję Airbnb, w której można było wygrać nocleg w domku zbudowanym z klocków LEGO? Wciąż zazdrościmy tym, którym udało się powrócić do słodkich czasów dzieciństwa chociaż na jedną noc. Dla tych, którym szczęście nie dopisało poprzednim razem, serwis przygotował kolejną niespodziankę! Tym razem do wygrania są aż dwie noce na wyjątkowym statku badawczym.

Statek "Alucia" stał się ostatnio cichym bohaterem fenomenalnego filmu przyrodniczego BBC "Blue Planet II". Jego misją są wyprawy, które mają na celu poznanie i zbadanie życia w oceanach. Na statku nieustannie pracuje ekipa naukowców, dwójka szczęśliwych zwycięzców będzie mogła dołączyć do nich na pokładzie i przyjrzeć się ich pracy z bliska. Na gości będzie czekała producentka dokumentu "Blue PlanetII", Orla Doherty, która powita ich na statku oraz przedstawi reguły dotyczące pobytu, wśród których najważniejsze to: "zakaz nurkowania nago", "zakaz pływania w nocy" oraz "żadnych zdjęć ze stworzeniami żyjącymi w głębinach". Do zaakceptowania, nie sądzicie?

Największą atrakcją pobytu będzie oczywiście możliwość zobaczenia tego, co kryje się pod taflą wody. Dwie łodzie podwodne zabiorą zwycięzców konkursu do świata ogromnych ryb, kolorowych organizmów o przedziwnych kształtach i bujnej roślinności. Zanim jednak to się stanie gości zjedzą kolację z badaczami i będą mieli szansę dowiedzieć się wszystkiego na temat ich pracy.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Krótko opisać swoją wymarzoną podwodną wyprawę. Na stronie Airbnb znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Zgłoszenia można wysyłać do 10 lutego. Czas, start!

źródło: Airbnb

sznyt tygodnia

Zamiast lampki, smuga światła. System oświetlenia Arara sprawi, że rower będzie wyglądał nieziemsko 1
Zamiast lampki, smuga światła. System oświetlenia Arara sprawi, że rower będzie wyglądał nieziemsko
Kraftowe browary znów podnoszą poprzeczkę. Tak będzie wyglądała nowa siedziba Browaru Pinta 2
Kraftowe browary znów podnoszą poprzeczkę. Tak będzie wyglądała nowa siedziba Browaru Pinta
Nowy wymiar luksusu w wykonaniu Maybacha 3
Nowy wymiar luksusu w wykonaniu Maybacha
10 najbardziej luksusowych kawiarni na świecie 4
10 najbardziej luksusowych kawiarni na świecie
Oto inteligentne okulary Intel Vaunt, które wyglądają jak zwykłe oprawki korekcyjne 5
Oto inteligentne okulary Intel Vaunt, które wyglądają jak zwykłe oprawki korekcyjne

najnowsze